Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zagłosuj na SP Marcinkowice, pomóż uczniom wygrać 1.000 książek dla biblioteki

Data publikacji: 2018-09-28, Data modyfikacji: 2018-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Nawiązując do tematu konkursu postanowiliśmy dowiedzieć się jakie powody do czytania mają uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Poprosiliśmy wszystkich o dokończenie zdania „Czytam bo …”. Następnie wybraliśmy najciekawsze i najczęściej powtarzające się wypowiedzi i na tej podstawie przygotowaliśmy plakat, na który trzeba będzie codziennie oddawać swój głos. Plakat prezentujemy poniżej. W tym konkursie można wygrać aż 1000 książek dla naszej szkolnej biblioteki na łączną kwotę 25 tys. zł. POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY! Aby te książki trafiły do naszej biblioteki należy wejść na stronę Konkursu www.empik.com/bibliotekii oddawać jeden głos na plakat Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach każdego dnia trwania głosowania. konkurs trwa od 1.10.2018 do 21.10.2018 Zaczynamy głosować już w poniedziałek 1 października 2018 r. Dziękujemy za każdy oddany głos! Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach     Artykuł Zagłosuj na SP Marcinkowice, pomóż uczniom wygrać 1.000 książek dla biblioteki pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=12459
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola