Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W SP Marcinkowice Dzień Nauczyciela na wesoło i charytatywnie

Data publikacji: 2018-10-23, Data modyfikacji: 2018-10-24
A A AWydrukDrukuj  
 
W humorystyczny sposób przedstawili powstanie tego zawodu oraz scenki z życia szkoły. Nie zabrakło również wierszy, piosenek oraz życzeń dla wszystkich pracowników oświaty. Dyrektor Jadwiga Falkowska wraz z Wicedyrektor Elżbietą Haczkowski  złożyły życzenia swoim pracownikom, a tym wyróżniającym się wręczyły nagrody. To był inny Dzień Nauczyciela niż zwykle, gdyż zamiast kwiatów dla swoich pań uczniowie wrzucali do puszek pieniądze na leczenie chorej Izy Kawałko. Hojność uczniów i rodziców była ogromna, za co serdecznie dziękuje w imieniu Pani Izy Szkolny Wolontariat. B.K. fot. archiwum SP Marcinkowice Artykuł W SP Marcinkowice Dzień Nauczyciela na wesoło i charytatywnie pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=13279
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola