Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W gminie Oława powstał kolejny Klub Seniora - "Niezapominajka"

Data publikacji: 2018-10-19, Data modyfikacji: 2018-10-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Zajęcia z seniorami odbywały się od miesiąca marca do września 2018r. dzięki zaangażowaniu zespołu projektowego i przy udziale wielu innych osób, przedstawicieli m.in. rożnych grup społecznych i instytucji powstał  Klub Seniora „Niezapominajka”. Klub rozpoczął swą aktywną działalność. Seniorzy klubu spotykają się  w każdą środę o godz. 16:30 w sali przy parafii św. Marii Magdaleny w Osieku. Osoby chętne do uczestnictwa w życiu społecznym  serdecznie zaprasza się do udziału w spotkaniach działającego klubu. Mariola Kuriata, Weronika Hanuszewicz fot. archiwum GOPS Artykuł W gminie Oława powstał kolejny Klub Seniora – „Niezapominajka” pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=13170
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola