Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Otwarcie torów do gry w Boule w Janikowie, Turniej Boule - 7.10.2018r.

Data publikacji: 2018-09-28, Data modyfikacji: 2018-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
W tej chwili mamy już na swoim boisku: „Zieloną siłownię”, boisko do siatkówki, boisko do kosza oraz w miejsce dwóch szesnaście twardych pełnowymiarowych torów do gry w boule. I właśnie 7 października nastąpi ich oficjalne, uroczyste otwarcie. Chcemy promować dalej czysto amatorskie granie w bule. Grać może każdy niezależnie od swoich umiejętności. Ważne są tylko chęci i dobra zabawa z kulami. Zapraszamy więc na Otwarty Turniej Boule Amatorów w Janikowie. Regulamin turnieju 1.Turniej jest turniejem par. 2.Klasyfikacje: a.Generalna (Zawodnicy z licencją są tu klasyfikowani poza konkursem). b.Pary, Tomek+ w których przynajmniej jeden zawodnik ma na imię Tomasz. c.Zawodnicy z licencją 3.Termin: 7.X.2018. Początek turnieju – godzina 9.00 4.Zapisy: mailowo sp6ayp@wp.pl; telefonicznie 665473807 lub na miejscu, ale do 8.30! 5.Opłata startowa – 20 zł/os. – Na konto: STOWARZYSZENIE JANIKÓW NAD SMORTAWĄ – 25 9585 0007 2004 0005 0000 0001 W tytule wpłaty podajemy: turniej 7/X/imię/nazwisko/amator lub zawodnik lic. – Lub na miejscu w godzinach 8.00 – 9.45 6.Zawody rozgrywane będą w systemie 7 rund. Każda runda trwa 30 minut, w wypadku remisu jedna dodatkowa kolejka rzutów. 7.Nagrody: a.Puchary dla trzech pierwszych par bez licencji. b.Nagrody niespodzianki dla trzech pierwszych par Tomek+ c.Nagrody niespodzianki dla trzech pierwszych par wśród zawodników z licencją. Informacje dodatkowe: Osoby nie posiadające własnych kul, mogą wypożyczyć kule na miejscu. Uwaga! Ilość zestawów do wypożyczenia jest ograniczona! W ramach opłaty startowej zapewniamy: – Kawa, herbata, napoje + poczęstunek – toaleta Toi Toi Zapraszamy! Tomasz Niewodniczański – Stowarzyszenie „Janików nad Smortawą” Artykuł Otwarcie torów do gry w Boule w Janikowie, Turniej Boule – 7.10.2018r. pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=12521
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola