Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mobilna Akademia Młodych Orłów dla powiatu oławskiego w Gaci - spotkanie 9 listopada

Data publikacji: 2018-10-30, Data modyfikacji: 2018-10-30
A A AWydrukDrukuj  
 
Tematyka?  – Intensywność treningowaGdzie? – Hala Sportowa im. Włodzimierza Lubańskiego, Gać 53Kiedy? – 9 listopada, godz. 16.30 – 19.30 Udział w szkoleniu oraz materiały szkoleniowe są bezpłatne. W przypadku chęci uczestnictwa w warsztatach prosimy o potwierdzenie przybycia, (służy to tylko do celów informacyjnych, osoby bez potwierdzenia mogą zapisać się bezpośrednio na szkoleniu). Prosimy również o rozpowszechnienie informacji o naszym szkoleniu wśród trenerów, nauczycieli, działaczy i rodziców. Kluby / Trenerzy, którzy chcieliby polecić swoich zawodników na pokazowy trening i grę selekcyjną proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy: – 501 559 105, maciej.szeliga@pzpn.pl – 501 559 074, mateusz.kaluzniak@pzpn.pl Zachęcamy do śledzenia harmonogramu szkoleń na:https://www.laczynaspilka.pl/akademia-mlodych-orlow,mobilne-amo-dolnoslaskie,32304089.html Artykuł Mobilna Akademia Młodych Orłów dla powiatu oławskiego w Gaci – spotkanie 9 listopada pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=13449
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola