Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Koncert Zespołu Boys w Gminie Oława

 
GMINNY DZIEŃ KOBIET Z ZESPOŁEM BOYS 8 marca 2017r. w Gaci odbył się długo oczekiwany koncert zespołu BOYS zorganizowany w ramach Gminnego Dnia Kobiet. Tłumnie przybyłą publiczność przywitał wójt gminy Oława Jan Kownacki, który złożył wszystkim paniom życzenia z okazji ich święta. Następnie rozpoczął się pełny pozytywnych emocji i energii koncert zespołu BOYS. Podczas koncertu lider zespołu BOYS Marcin Miller złożył wójtowi życzenia z okazji nadchodzących urodzin i wspólnie z publicznością zaśpiewali wójtowi Janowi Kownackiemu: Sto Lat! Zapraszamy do obejrzenia filmu :)

 


Gmina Oława
 
Data pliku video: 2017-03-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola