Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Czy głosowaliście już na SP Marcinkowice? - pomóżcie wygrać 1.000 książek dla szkolnej biblioteki o wartości 25 tys. zł.

Data publikacji: 2018-10-03, Data modyfikacji: 2018-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Jak głosować? Cała czynność zajmuje zaledwie kilka sekund! Wystarczy wejść na stronę: www.empik.com/biblioteki i w wyszukiwarce wpisać: Marcinkowice. Pojawi się plakat wykonany przez uczniów (prezentowany poniżej), a pod plakatem przycisk: Zagłosuj na szkołę. Po kliknięciu na niego przejdziemy do okienka głosowania. A tu: wpisujemy swój adres e-mail, zaznaczamy okienko, że nie jesteśmy robotem i klikamy na przycisk: Wyślij. Na podany adres mail, przyjdzie automatyczna wiadomość od organizatora z linkiem, który należy kliknąć by głos został oddany! Konkurs trwa do 21.10.2018, można głosować codziennie. Uczniowie marcinkowickiej placówki, nawiązując do tematu konkursu, postanowili dowiedzieć się jakie powody do czytania mają szkolni koledzy i nauczyciele. Poprosili wszystkich o dokończenie zdania „Czytam bo …”. Następnie wybrali najciekawsze i najczęściej powtarzające się wypowiedzi. Na ich podstawie przygotowali plakat, na który trzeba codziennie oddawać swój głos. Plakat prezentujemy poniżej. “W tym konkursie można wygrać aż 1.000 książek dla naszej szkolnej biblioteki na łączną kwotę 25 tys. zł. POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY! Dziękujemy za każdy oddany głos! Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Marcinkowicach Artykuł Czy głosowaliście już na SP Marcinkowice? – pomóżcie wygrać 1.000 książek dla szkolnej biblioteki o wartości 25 tys. zł. pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=12752
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola