Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Biblioteka i KGW Godzikowice łączą siły - zapraszają na zajęcia.

Data publikacji: 2018-10-31, Data modyfikacji: 2018-11-02
A A AWydrukDrukuj  
 
Celem programu jest nauczenie dziecka rozpoznawania swoich mocnych i słabych stron, aktywnego słuchania, komunikowania się z innymi, wypowiadania się na forum i żeby wiedziało czym jest uzależnienie. W ramach projektu 21 listopada br. o godz. 17.00 odbędą się w bibliotece w Godzikowicach warsztaty z Kino Szkoła, pt. Prekinomatografia- zabawki optyczne. Podczas warsztatów min. dzieci stworzą swój pierwszy film animowany metodą poklatkową i swoją własną  zabawkę optyczną. Zakończenie projektu będzie 18 grudnia. o godz. 17.00 w Bibliotece Publicznej w Godzikowicach.  Będą wręczone nagrody dla uczestników, słodki poczęstunek i dyskoteka. Zapraszamy – Agnieszka Klimkiewicz i Maria Mazur oraz panie z KGW w Godzikowicach. Artykuł Biblioteka i KGW Godzikowice łączą siły – zapraszają na zajęcia. pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=13500
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola