Belka
Poniedziałek, 18 Marca 2019   imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Został tydzień. Do 25 sierpnia trwa w SAF sesja poprawkowa, zapraszamy do zaliczania!

Data publikacji: 2017-08-21, Data modyfikacji: 2017-08-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Został tydzień. Do 25 sierpnia trwa w SAF sesja poprawkowa, zapraszamy do zaliczania!

Na spróbowanie swoich sił w Samorządowej Akademii Finansów i zawalczenie o certyfikat sygnowany przez Narodowy Bank Polski został już tylko tydzień.

Piąta edycja SAF zbliża się do finału. W piątek 11 sierpnia ruszyła sesja poprawkowa, co oznacza, że uczestnikom szkolenia udostępnione zostały wszystkie niezaliczone do tej pory testy. Do 25 sierpnia można po raz drugi podejść do tych sprawdzianów i spróbować poprawić swój wynik. Aby zaliczyć egzamin, trzeba poprawnie odpowiedzieć na 70 procent zadań. 

Testy zostały przygotowane przez ekspertów z Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie. Pytań jest przeważnie dziesięć i dotyczą tematyki poruszanej w wykładach publikowanych w ramach V edycji Samorządowej Akademii Finansów. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa; czas wypełniania testu nie jest limitowany.

Na uczestników, którym uda się przejść przez wszystkie dwanaście sprawdzianów, czekają certyfikaty ukończenia szkolenia. Dyplomy będą sygnowane przez Narodowy Bank Polski i Polską Agencję Prasową. Zostaną one rozesłane do absolwentów po zakończeniu projektu.

I testy, i wykłady dostępne są po zalogowaniu na platformie e-learningowej www.saf.ews21.pl. 

W poprzedniej edycji Samorządowej Akademii Finansów do testów przystąpiło w sumie 550 osób. Przeszło połowa z nich, ponad trzystu uczestników zaliczyło sprawdzian i stało się absolwentami IV edycji SAF.

Samorządowa Akademia Finansów to e-learningowe szkolenie skierowane do przedstawicieli sektora samorządowego: włodarzy, radnych, pracowników urzędów. Tematem są szeroko rozumiane finanse publiczne. Projekt realizowany jest przez Serwis Samorządowy PAP we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Źródło: www.kurier.pap.pl

informator-lokalny.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola