Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

ZŁOTE GODY MIESZKAŃCÓW GMINY OŁAWA

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-09-23
A A AWydrukDrukuj  
 
– “Świadomy praw i obowiązków (…) przyrzekam, że uczynię wszystko, aby nasze małżeństwo, było zgodne, szczęśliwe i trwałe.” – takie słowa przysięgi wypowiedzieliście Państwo 50 lat temu. Dzisiejsza uroczystość, daje świadectwo, że danego słowa dotrzymaliście. – czytamy w listach gratulacyjnych zastępcy wójta skierowanych do Jubilatów. – To że razem z rodziną świętujecie Państwo ten wspaniały jubileusz potwierdza, że był to czas piękny, radosny, przepełniony miłością. Państwa małżeństwo przetrwało próbę czasu, ponieważ zostało zbudowane na solidnych fundamentach: miłości, wierności i szacunku; które pozwoliły przezwyciężyć trudne chwile zwątpienia. Jesteście świadectwem dla młodych pokoleń, że można razem pięknie przeżyć życie. Gratuluję! W otoczeniu najbliższej rodziny Jubilaci otrzymali od gminy Oława, oprócz listów gratulacyjnych, kwiaty i kosze pełne smakołyków. Ceremonię prowadziła kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Renata Wolf. Na zakończenie uroczystości zrobiono pamiątkowe zdjęcia. Przyłączamy się do gratulacji, życzymy dostojnym Jubilatom dużo zdrowia i pogody ducha. Artykuł ZŁOTE GODY MIESZKAŃCÓW GMINY OŁAWA pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=12271
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola