Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zgłoś usterkę przez internet

Data publikacji: 2018-09-11, Data modyfikacji: 2018-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Usterki mogą być dodawane do systemu na dwa sposoby: – poprzez portal obsługiwany z poziomu przeglądarki internetowej bez konieczności rejestrowania się na portalu – poprzez aplikację mobilną e-Gmina Oława na urządzaniach z systemem operacyjnym android po uprzednim zarejestrowaniu się na portalu. Zgłaszane usterki obsługiwane będą w systemie w godzinach pracy urzędu. Oznacza to, że usterki zgłoszone poza godzinami pracy urzędu będą obsłużone w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu zgłoszenia. Dopuszcza się zamieszczanie wyłącznie zdjęć dotyczących zgłaszanej usterki. Zabrania się umieszczania zdjęć niezgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Zgłoszenia zawierające zdjęcia nie spełniające tych wymagań będą usuwane z systemu. Więcej informacji w instrukcji użytkownika: https://euslugi.gminaolawa.pl/euslugi-web/assets/instrukcje/eUsterka_Przypadki_uzycia.pdf Na realizacje projektu: Cyfrowy urząd – nowoczesne e-usługi dla interesantów Gminy Oława, otrzymaliśmy dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 85% kosztów kwalifikowanych, czyli 1,18 mln zł. Wartość całego zadania wynosi około 1,4 mln zł. W ramach projektu powstały:   Platforma eUsług mieszkańca Gminy Oława: euslugi.gminaolawa.pl   Elektroniczny System Konsultacji Społecznych: www.konsultacje.gminaolawa.pl   Elektroniczny Budżet Obywatelski budzet.gminaolawa.pl/obywatelski/desktop   Artykuł Zgłoś usterkę przez internet pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=12191
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola