Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy na Oławski Jarmark Bożonarodzeniowy

Data publikacji: 2018-11-22, Data modyfikacji: 2018-11-25
A A AWydrukDrukuj  
 
  Poniżej zamieszczamy Regulamin działalności handlowej podczas Jarmarku oraz kartę zgłoszenia: Regulamin –Regulamin Karta zgłoszenia: w wersji pdf w wersji doc Weź udział w konkursie kulinarnym na Najlepsze Kruche Ciasteczka Bożonarodzeniowe – pierwszy dzień Jarmarku   Podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego, w sobotę 15 grudnia, odbędzie się konkurs kulinarny skier owany jest do wszystkich pasjonatów tradycyjnych potraw wigilijnych. Aby wziąć udział w konkursie należy zgłosić się z produktem konkursowym w dniu konkursu, tj. w sobotę 15 grudnia do godziny 13.30 do namiotu organizatora, który będzie znajdował się na placu kiermaszu. Około 14.30 nastąpi ogłoszenie wyników konkursu. Do wygrania nagrody finansowe w wysokości: 500, 300 i 200 zł.  Szczegóły w Regulaminie Konkursu opublikowanym poniżej. Regulamin konkursu kulinarnego: “Najlepsze kruche ciasteczka bożonarodzeniowe” – kliknij tutaj Karta zgłoszenia: w wersji pdf, w wersji doc Artykuł Zapraszamy na Oławski Jarmark Bożonarodzeniowy pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=14084
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola