Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera

Data publikacji: 2018-07-30, Data modyfikacji: 2018-07-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Jak się zapisać? Wystarczy do okienka rejestracji do Newslettera, znajdującego się po lewej stronie pod menu głównym, wpisać adres mail, na który chcą Państwo otrzymywać nasze wiadomości oraz zaakceptować politykę prywatności. Obok na zdjęciu prezentujemy jak wygląda okienko rejestracji. Po wpisaniu adresu, trafia on do naszej bazy malingowej, na którą będą wysyłane wiadomości z życia naszej gminy. Aby zapoznać się z polityką prywatności należy kliknąć na link znajdujący się obok okienka Akceptacji lub przeczytać tutaj: polityka prywatności   Czy można wypisać się z Newslettera? Oczywiście, w każdym momencie możecie Państwo usunąć  swój adres mailowy z naszej bazy danych, co jest równoznaczne z zaprzestaniem korzystania z usługi Newslettera. Wystarczy z adresu, który chcecie Państwo usunąć z bazy danych gminy Oława, wysłać prośbę na maila: promocja@gminaolawa.   A tak wygląda nasz Newsletter – zdjęcie poglądowe, linki Red More/czytaj więcej – nie działają. Artykuł Zapraszamy do zapisania się do naszego Newslettera pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=11006
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola