Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Zapraszamy do lektury nr 4/2018 Wieści Gminy Oława

Data publikacji: 2018-08-21, Data modyfikacji: 2018-08-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Panel umożliwia wygodne przeglądanie zwartości poszczególnego numeru Wieści. Za pomocą intuicyjnej nawigacji możecie Państwo wybrać interesującą stronę, a następnie za pomocą kółeczka myszki powiększyć rozmiar podglądu i przesuwać go w dowolnym kierunku. Po kliknięciu na poniższą grafikę, przeniesiecie się Państw do działu Wieści Gminy Oława. Następnie kliknijcie na ikonkę pierwszej strony wybranego numeru. Wówczas panel e-publikacje zostanie uruchomiony. Dla użytkowników smartfonów i tradycjonalistów publikujemy wersję Wieści zapisaną w pdf. – kliknij tutaj     Wygodny dostęp do panelu Wieści Gminy Oława znajduje się na stronie głównej. Wystarczy po lewej stronie kliknąć na ikonkę pomarańczowo-żółtą z tytułem naszej publikacji:   Artykuł Zapraszamy do lektury nr 4/2018 Wieści Gminy Oława pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=11247
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola