Belka
Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyłożono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Godzinowic, Niwnika, Bolechowa, Drzemlikowic i Siecieborowic

Data publikacji: 2018-10-26, Data modyfikacji: 2018-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Z dokumentacją planistyczną można zapoznać się również w Urzędzie Gminy Oława w pok. nr 19 (IIp.) w godzinach pracy urzędu. Dokumentacje będą wyłożone do 15 listopada br. Na 15 listopada zaplanowano również dyskusję publiczną nad przyjętymi w projektach rozwiązaniami. Uwagi do projektu mpzp można wnosić na piśmie lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 29  listopada 2018r. Więcej informacji na stronie BIP: http://bip.gminaolawa.pl/Article/get/id,22624.html  Artykuł Wyłożono miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego Godzinowic, Niwnika, Bolechowa, Drzemlikowic i Siecieborowic pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=13408
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola