Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wykonawca na ulicy Leśnej i Chabrowej w Bystrzycy

Data publikacji: 2018-07-31, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
W ramach zadania zostanie wybudowana droga: 840 m. w ul. Leśnej i 400 m w ul. Chabrowej w Bystrzycy. Nawierzchnia drogi będzie wykonana z asfaltu, a chodniki z kostki betonowej. Zostanie wykonane również odwodnienie dróg i oświetlenie uliczne, a także budowa kanałów bocznych kanalizacji sanitarnej i przyłączy wodociągowej do granicy działki. Umowa z Wykonawcą obejmuje również utrzymanie wybudowanych dróg do 2030 roku. Zgodnie z umową inwestycja miała być zakończona do grudnia 2018r. Niestety w trakcie realizacji inwestycji stwierdzono, że istniejąca sieć wodociągowa jest posadowiona na niektórych odcinkach płycej, niż wynika to z map geodezyjnych. Dlatego zachodzi konieczność przebudowy wodociągu i ułożenia go głębiej. Ta nieoczekiwana sytuacja może przyczynić się do zmiany terminu zakończenia budowy dróg. Na obecnym etapie trudno określić, czy i o ile zmieni się termin zakończenia całej inwestycji. Artykuł Wykonawca na ulicy Leśnej i Chabrowej w Bystrzycy pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=11073
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola