Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Work Bus ponownie w Oławie

Data publikacji: 2013-05-06, Data modyfikacji: 2013-05-06
A A AWydrukDrukuj  
 

9 maja, od godz. 8.00 do 13.00, na parkingu za Urzędem Miejskim, zaparkuje Work Bus z doradcami zawodowymi agencji zatrudnienia Work Express.

Mieszkańcy Oławy mieli już możliwość korzystania z usług doradczych i ofert pracy tej agencji, goszczącej po raz pierwszy w listopadzie ubiegłego roku na VIII Oławskich Targach Pracy. Work Bus zaprezentuje oferty pracy z Dolnego Śląska (m.in. Oława, Brzeg, Grodków) oraz z Niemiec, Belgii, Francji (m.in. oferty pracy w hotelarstwie, przemyśle lotniczym i usługach opiekuńczych).
Zapraszamy wszystkich poszukujących pracy!
(ŁMW)

UM Oława, Źródło artykułu: www.um.olawa.pl, Autor zdjęć: UM Oława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola