Belka
Czwartek, 15 Listopada 2018   imieniny: Amelia, Albert, Leopold
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiele się działo poza sceną - Dożynki Gminy Oława

Data publikacji: 2018-08-28, Data modyfikacji: 2018-08-31
A A AWydrukDrukuj  
 
Podczas dożynek najmłodsi mogli wziąć udział w wielu zabawach zorganizowanych przez Figloraj, były zabawy taneczne, sportowo-rekreacyjne, konkurencje sportowe, plastyczne. Był kącik malucha, gigantyczny chińczyk, warcaby, stanowisko do gry w boule i wiele innych. Odbyły się również warsztaty garncarskie, rzeźbienie w drewnie. Szczudlarze z grupy Bagienne Świetliki uczyli trudnej techniki chodzenia na szczudłach i w nagrodę za odwagę wręczali upominki od gminy Oława. Nie mogło również zabraknąć dmuchańców. Można było przejechać się bryczką. Artykuł Wiele się działo poza sceną – Dożynki Gminy Oława pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=11570
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola