Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

W stronę Odry

Data publikacji: 2013-06-12, Data modyfikacji: 2013-06-12
A A AWydrukDrukuj  
 

Wydział Promocji i Współpracy Europejskiej informuje o rozpoczynającej się 13 czerwca br. akcji promocyjnej pn. „W stronę Odry”, do której przyłączyło się nasze miasto.

Celem projektu jest pokazanie potencjału turystycznego i rekreacyjnego rzeki Odry oraz stanu faktycznego jej wykorzystania przez samorządy. Oława jako partner projektu przedstawia nasze lokalne sposoby wykorzystania Odry i możliwości promocji miasta poprzez Odrę. Akcja ta jest także okazją do promocji miasta, zainteresowania Oławą i przyciągnięcia turystów na nasze wydarzenia. Cały cykl „W stronę Odry” będzie także reklamowany i nagłaśniany w Radio Wrocław, na outdoorze miejkim Wrocławia i Opola oraz w serwisach internetowych. Zapraszamy do lektury artykułów, które ukażą się w Gazecie Wyborczej i na stronie internetowej Gazeta.pl. [RR]

UM Oława, Źródło artykułu: www.um.olawa.pl, Autor zdjęć: UM Oława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola