Belka
Poniedziałek, 18 Marca 2019   imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Uwaga - utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Oleśnickiej w Oławie

Data publikacji: 2018-10-25, Data modyfikacji: 2018-10-27
A A AWydrukDrukuj  
 
Firma Bickhardt Bau Polska Sp. z o. o. wykonawca zadania „Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 396 na odcinku ul. Oleśnickiej od mostu na rzece Odra w kierunku skrzyżowania z DW 455 w m. Oława Etap 1 i Etap 2” informuje o planowanym rozpoczęciu mobilizacji bitumicznej wg poniższego harmonogramu. Czwartek 25.10.2018r. – warstwy podbudowy bitumicznej z AC 22P na odcinku od granicy miasta do mostu na rzece Odra – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót Piątek 26.10.2018r. – warstwy wiążące i wyrównawcze z AC 16W na odcinku od granicy miasta do mostu na rzece Odra – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót Sobota 27.10.2018r. – warstwy wiążące i wyrównawcze z AC 16W na odcinku od granicy miasta do mostu na rzece Odra – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót Poniedziałek 29.10.2018r. – warstwa ścieralna SMA JENA 16 na odcinku od granicy miasta do mostu na rzece Odra (pas jezdni od ulicy Bocznej i Nadbrzeżnej) – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót – wjazd w ulice Nadbrzeżną i Boczną zostanie zamknięty w godzinach 8:00 – 19:00 – prosimy mieszkańców o pozostawienie samochodów poza terenem budowy Wtorek 30.10.2018r. – warstwa ścieralna SMA JENA 16 na odcinku od granicy miasta do mostu na rzece Odra (pas jezdni od ulicy Orlej i Bażantowej) – wprowadzony zostanie ruch wahadłowy z kierowaniem ręcznym na czas prowadzenia robót – wjazd w ulice Orlą i Bażantową zostanie zamknięty w godzinach 8:00 – 19:00 – prosimy mieszkańców o pozostawienie samochodów poza terenem budowy Środa 31.10.2018r. – warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC 11S na skrzyżowaniach z ulicą Nadbrzeżną i Boczną – możliwe utrudnienia w ruchu podczas prowadzenia prac Powyższe zamknięcia spowodowane są technologią wykonywania warstwy ścieralnej SMA JENA 16 o grubości warstwy 10cm. Wykonawca przez cały okres mobilizacji bitumicznej zapewni dojazd do posesji służbą ratowniczym. Powyższe terminy uwarunkowane są sprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Osoba do kontaktu: kierownik budowy – Paweł Serafin, tel. 692 164 395 ZA UTRUDNIENIA BARDZO PRZEPRASZAMY I LICZYMY NA WYROZUMIAŁOŚĆ Informacja w wersji pdf Artykuł Uwaga – utrudnienia w ruchu drogowym na ulicy Oleśnickiej w Oławie pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=13403
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola