Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Tragiczny wypadek na A4

Data publikacji: 2018-09-18, Data modyfikacji: 2018-09-20
A A AWydrukDrukuj  
 
Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego, tuż przed godziną 1000 odebrał zgłoszenie o wypadku na autostradzie A4. Świadek informował o zderzeniu samochodu dostawczego oraz ciężarowego na 171km autostrady. Z treści rozmowy telefonicznej wynikało, że kierowca samochodu dostawczego jest w zniszczonym pojeździe i przypuszczalnie nie żyje. Do akcji natychmiast wyjechały dwa zastępy z oławskiej JRG oraz OSP Domaniów i OSP Owczary. Ze względu na korek, jaki utworzył się na autostradzie, dojazd jednostek był utrudniony. Pierwszy meldunek z miejsca wypadku przekazał Dowódca JRG w Oławie kpt. Piotr Książkiewicz. Na pasie północnym, w kierunku do Wrocławia, samochód dostawczy uderzył w naczepę samochodu ciężarowego. W całkowicie zniszczonej kabinie pojazdu znajdował się kierowca. Niestety, po dotarciu do poszkodowanego, lekarz stwierdził zgon. Rozdzielenie i usunięcie pojazdów wymagało udziału ciężkiego samochodu ratownictwa technicznego z Wrocławia. Utrudnienia w ruchu, na północnym pasie autostrady trwały ponad dwie godziny.

Pełna treść wiadomości na: kpolawa.kwpsp.wroc.pl/?p=1545
kpolawa.kwpsp.wroc.pl, Źródło artykułu: kpolawa.kwpsp.wroc.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola