Belka
Poniedziałek, 18 Marca 2019   imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Survival po strażacku

Data publikacji: 2018-09-03, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Kilkuset zawodników, trzy trasy, liczne przeszkody, błoto, woda – te i więcej atrakcji czekało na uczestników tegorocznej wrocławskiej edycji SURVIVAL RACE. W niedzielę, na terenie Morskiego Oka na sześciokilometrowym dystansie WARRIOR wystartowała drużyna z oławskiej JRG. Strażacka służba jest nierozerwalnie związana z wysiłkiem i wymaga dużej sprawności fizycznej. Tym razem, jedenastu strażaków postanowiło sprawdzić się na torze z 30 różnymi przeszkodami. Ich pokonanie wymagało od zawodników siły, sprawności ale również współpraca zespołowa była szczególnie cenna. Strażacka drużyna ukończyła wyścig w niewiele ponad półtorej godziny. I choć wyścig z czasem nie był najważniejszy, wynik ten jest całkiem niezły. Najważniejsze, że każdy pokonał tor przeszkód, pomagając także innym zawodnikom. Taki sposób spędzania czasu wolnego staje się ostatnio coraz popularniejszy i przyciąga coraz większą ilość uczestników. Tak też było w tym roku, a zgodnie z deklaracjami strażaków, w kolejnej edycji poprzeczkę zawieszą jeszcze wyżej!

Pełna treść wiadomości na: kpolawa.kwpsp.wroc.pl/?p=1521
kpolawa.kwpsp.wroc.pl, Źródło artykułu: kpolawa.kwpsp.wroc.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   




  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola