Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Spotkania seniorów w Osieku

Data publikacji: 2018-08-01, Data modyfikacji: 2018-08-03
A A AWydrukDrukuj  
 
Projekt realizowany jest na terenie Gminy Oława we wsi Osiek. Biorą w nim udział osoby w wieku senioralnym. Na podstawie wcześniej przeprowadzonych badań ankietowych w gronie seniorów wsi Osiek, podjęto działania w formie aktywizacji tej grupy. Spotkania odbywają się cyklicznie w każdą środę od godz. 16:30 w sali przy Parafii św. Marii Magdaleny w Osieku. Na spotkania z seniorami będą zapraszani: specjaliści z różnych dziedzin m.in. psycholog, mediator, ratownik medyczny, wizażysta, dzielnicowy, artysta plastyk, instruktor gry w bule i nordic walking itp. Gorąco zapraszamy seniorów do udziału w naszym projekcie. Pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oławie realizują projekt socjalny ”Aktywizacja seniorów małej społeczności wiejskiej poprzez utworzenie klubu seniora” w ramach uczestnictwa w specjalizacji II stopnia w zawodzie pracownik socjalny na kierunku – praca socjalna z osobami starszymi. Weronika Hanuszewicz Mariola Kuriata Artykuł Spotkania seniorów w Osieku pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=11096
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola