Belka
Środa, 20 Marca 2019   imieniny: Aleksandra, Klaudia, Anatol
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Relacja z Gminnego Konkursu Recytatorskiego

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
W konkursie wzięło udział 16 uczniów z gminnych szkół, których oceniała komisja pod przewodnictwem dyrektora Gminnego Zespołu Oświaty Stanisława Górki. Komisja stała przed trudnym zadaniem, ponieważ uczestnicy bardzo dobrze opanowali tekst, a recytowali z ogromnym zaangażowaniem i artyzmem. Komisja konkursowa, przydzieliła I miejsce Hannie Nowak z SP Osiek za recytację wiersza „Spóźniony słowik”, II – Mai Budzisz z SP Bystrzyca za wiersz „Okulary” , zaś III – Oli Bagińskiej z SP Drzemlikowice za utwór „Zosia Samosia”. Komisja przyznała również dwa wyróżnienia: Pawłowi Pyzio z SP w Marcinkowicach („Spóźniony Słowik”) i Szymonowi Wawrzyniak z SP Gać („Słoń Trąbalski”). W przerwie konkursu, zastępca wójta Teresa Jurijków-Górska oprowadziła uczniów po budynku Urzędu Gminy Oława, zapoznając ich z pracą urzędu. Uczniowie zwiedzili m.in. gabinet wójta, robiąc pamiątkowe zdjęcie z pełniącym obowiązki wójta – Henrykiem Kuriatą. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zwycięzcom! Artykuł Relacja z Gminnego Konkursu Recytatorskiego pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=14475
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola