Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Recytowali po angielsku i niemiecku

Data publikacji: 2018-12-12, Data modyfikacji: 2018-12-12
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie dobrze opanowali zarówno języki obce, jak i recytowany tekst, wykazali się także dużymi zdolnościami aktorskimi. Oprawy scenicznej również nie zabrakło. Komisja konkursowa oceniała uczestników w kategoriach wiekowych oraz osobno każdy z języków. I tak w recytacji w języku angielskim klas I-III wygrała Lena Woźniak z SP Chwalibożyce, II m. Hanna Żarnecka z SP Marcinkowice, zaś III Milena Świegot z SP Bystrzyca. Po angielsku, w starszej grupie wiekowej klas IV-VIII I miejsce zajęła Iga Woźniak z SP Chwalibożyce, II – Nicola Piebiak, a III – Krzysztof Pyzio – oboje z SP Marcinkowice. W recytacji w języku  niemieckim I miejsce zajęła Julia Liebenthal z SP Bystrzyca, II Emilia Kurek z SP Marcinkowice, III – Maria Gorzkowska również z marcinkowickiej placówki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy organizatorom i komisji konkursowej. Artykuł Recytowali po angielsku i niemiecku pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=14775
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola