Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policjanci wyróżnieni przez gminę Oława

Data publikacji: 2018-07-27, Data modyfikacji: 2018-07-28
A A AWydrukDrukuj  
 
Dzisiaj pod pomnikiem Losów Ojczyzny odbyła się uroczystość z okazji, przypadającego na 24 lipca, Święta Policji. Coroczne święto jest okazją do wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz wyróżnień i odznaczeń. Przeszło już do tradycji, że przedstawiciele samorządów lokalnych podczas lipcowej uroczystości honorują wyróżnionych policjantów nagrodami finansowymi. Tegoroczne spotkanie odbyło się w 99. rocznicę powstania Policji Państwowej. Gratulujemy funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym otrzymania wyższych stopni policyjnych i wyróżnień. Niech będą one motywacją do jeszcze większego zaangażowania i rozwoju zawodowego. Z okazji Waszego święta życzymy byście w codziennej służbie spotkali się z wieloma wyrazami szacunku i przychylności oraz byście w trudnych chwilach nie stracili poczucia sprawiedliwości. Artykuł Policjanci wyróżnieni przez gminę Oława pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=10957
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola