Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Półfinał w Jelczu

Data publikacji: 2018-11-26, Data modyfikacji: 2018-11-28
A A AWydrukDrukuj  
 
„Czeka nas walka w Grupie Śmierci” powiedział Kapitan oławskiej drużyny kpt. Piotr Książkiewicz przed wyjazdem do Jelcza-Laskowic. To właśnie w jelczańskim Centrum Sportu i Rekreacji rozegrano w poniedziałek 26 listopada br. półfinałowe mecze w ramach Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego w Halowej Piłce Nożnej. Wcześniejsze mecze eliminacyjne ustaliły skład tej grupy półfinałowej. Do zaciętej rywalizacji stanęły reprezentacje komend z Legnicy, Trzebnicy, Ząbkowic Śląskich i Oławy. Każda z drużyn w ubiegłych latach wielokrotnie stawała na podium rozgrywanych corocznie mistrzostw. Tym razem pewne było, że w finałach pojawią się tylko dwie z nich… Zacięta rywalizacja na parkiecie potwierdziła poziom reprezentowany przez zawodników poszczególnych drużyn. Wygrywając jeden mecz (Oława vs. Trzebnica 6:4), reprezentacja KP PSP w Oławie zajęła III miejsce. Najlepsi okazali się strażacy z Ząbkowic Śląskich, II miejsce zajęli przedstawiciele KM PSP z Legnicy, a drużyna z Trzebnicy zajęła IV miejsce. Komendant Powiatowy PSP w Oławie kpt. Bartłomiej Marcinów, dziękując zawodnikom za sportową postawę i rywalizację, pogratulował zwycięzcom, życząc szczęścia w kolejnych, finałowych już meczach.

Pełna treść wiadomości na: kpolawa.kwpsp.wroc.pl/?p=1623
kpolawa.kwpsp.wroc.pl, Źródło artykułu: kpolawa.kwpsp.wroc.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola