Belka
Środa, 23 Stycznia 2019   imieniny: Maria, Ildefons, Rajmund
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Podziękowanie za udział w XIX Dolnośląskich Igrzyskach LZS

Data publikacji: 2018-12-19, Data modyfikacji: 2018-12-21
A A AWydrukDrukuj  
 
W swoim przemówieniu sekretarz LZS podkreślił – „To głównie zasługa zdolnej młodzieży, którą nasza Gmina posiada, ale również nauczycieli, którzy wkładają wiele pracy i wysiłku w wyszkolenie dzieci i angażują się często w zawodach LZS w swoim wolnym czasie. Dziękuję również wszystkim dyrektorom za współpracę oraz możliwość korzystania z obiektów sportowych w trakcie roku szkolnego”. Dariusz Rudnicki podziękował również gminie Oława za wszelką pomoc oraz Janowi Kownackiemu, który od lat wspierał finansowo sport. Żeby nie być gołosłownym, sekretarz LZS wymienił kilka największych osiągnięć młodzieży podczas  Igrzysk: mistrzostwo województwa chłopców do lat 15 w halowej piłce nożnej (GSP), II miejsce w województwie – lekkoatletyka, IV miejsce w województwie w siatkówce kobiet i III –   mężczyzn, w rozgrywkach w ramach Piłkarska Kadra Czeka: III m. drużyny dziewcząt (GSP)  i IV m. chłopcy (GSP), II m. w województwie w szachach. Po wręczeniu nagród i podziękowań, sekretarz LZS przekazał zwycięski puchar Turnieju na ręce pełniącego obowiązki wójta gminy Oława Henryka Kuriaty. Artykuł Podziękowanie za udział w XIX Dolnośląskich Igrzyskach LZS pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=15415
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola