Belka
Poniedziałek, 18 Marca 2019   imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pasowanie w Szkole Podstawowej w Bystrzycy

Data publikacji: 2018-10-16, Data modyfikacji: 2018-10-18
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie odświętnie ubrani, w obecności rodziców i zaproszonych gości, złożyli ślubowanie i odważnie podchodzili na pasowanie do dyrektor szkoły Anny Chlebosz.  Uczniowie otrzymali również od zastępcy wójta Teresy Jurijków-Górskiej pamiątkowy Akt Ślubowania. Podczas uroczystości na pierwszoklasistów czekało wiele niespodzianek,  otrzymali od starszych kolegów własnoręcznie robione zakładki do książek, a od gminy Oława cukierki oraz plecaczki niespodzianki, w którym były m.in. szelki i opaski odblaskowe z logo gminy, lampki rowerowe, by uczniowie byli w drodze do i ze szkoły bezpieczni. To nie koniec niespodzianek tego dnia, Operator Gazociągów Przesyłowych „Gaz-System” przekazał uczniom plecaki szkolne wraz z wyposażeniem. Artykuł Pasowanie w Szkole Podstawowej w Bystrzycy pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=12934
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola