Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowy plac zabaw przy szkole w Chwalibożycach

Data publikacji: 2018-09-27, Data modyfikacji: 2018-09-28
A A AWydrukDrukuj  
 
W roku szkolnym 2017/2018 odbyły się imprezy związane z projektem, a na placu przed szkołą stoją nowe urządzenia. Uczniowie od wakacji mogą już bezpiecznie bawić się na kolorowych sprzętach. W projekcie wzięło udział ok. 100 uczniów, 25 dorosłych. Korzystać z placu mogą mieszkańcy Chwalibożyc i uczniowie szkoły. Dzieci wyraziły swą wdzięczność i radość rysując serca dla Fundacji i dla wszystkich, dzięki którym zmodernizowano plac. Dyrektor szkoły, Monika Piasecka-Galej, dzięki której projekt został zgłoszony, serdecznie dziękuje zaangażowanym mieszkańcom za udział w imprezach organizowanych przez szkołę: Biegu biało-czerwonym, Pikniku wielopokoleniowym i Dniu Rodziny. Szczególnie dziękuje Rodzicom i dziadkom, młodzieży, którzy porządkowali plac, a Radzie Sołeckiej za ufundowanie ławeczek, na których będzie można odpocząć wśród zieleni. – Myślę, że główny cel osiągnięty, mieszkańcy się zintegrowali podczas imprez i prac, a kolorowy plac zabaw cieszy, szczególnie tych najmłodszych – mówi dyrektor szkoły Monika Piasecka-Galej –Uczniowie są zadowoleni i przyznają, że też ciężko się napracowali, żeby było kolorowo i bezpiecznie. tekst i zdjęcia – SP Chwalibożyce Artykuł Nowy plac zabaw przy szkole w Chwalibożycach pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=12423
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola