Belka
Czwartek, 21 Marca 2019   imieniny: Lubomir, Benedykt, Mikołaj
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nie! Wypalaniu Traw

Data publikacji: 2018-09-04, Data modyfikacji: 2018-09-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Ponadto jest też niebezpieczne dla ludzi postronnych i samych podpalaczy. Beztroskie wypalanie prowadzi do powstawania dużych pożarów, do których musi interweniować straż pożarna, gdzie ponosi się spore koszty akcji. Również w chwili, gdy płoną trawy, ktoś mógłby potrzebować pomocy strażaków, chociażby będąc ofiarą wypadku drogowego. Za przychylną decyzję i sfinansowanie kampanii plakatowej dziękujemy Starostwo Powiatowe w Oławie oraz Gmina Oława za zaangażowanie się w akcję. Szczególne podziękowania należą się także drukarni Magenta Studio reklamy i projektów za dodruk plakatów. Dziękujemy również Nadleśnictwo OŁAWA, LASY Państwowe oraz Strzelin998. Artykuł Nie! Wypalaniu Traw pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=11802
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola