Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Mobilny Punkt Informacji

Data publikacji: 2012-10-13, Data modyfikacji: 2012-10-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Mobilny Punkt Informacji

Gminne Centrum Informacji, we współpracy z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, organizuje kolejny raz mobilne konsultacje dla osób zainteresowanych funduszami strukturalnymi Unii Europejskiej. 

Konsultacje, adresowane szczególnie przedsiębiorców i osób fizycznych, zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, są bezpłatne.
Mobilny Punkt Informacyjny będzie działał 8 listopada, w Urzędzie Miejskim w Oławie, od godz. 10.00 do 13.00, w sali nr 20 . Specjaliści z zakresu pozyskiwania funduszy europejskich będą doradzali, jak pozyskać bezzwrotne dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, jakie są podstawowe zasady ubiegania się o wsparcie, czy planowany projekt ma szansę na dofinansowanie oraz gdzie szukać szczegółowych informacji o dotacjach na Dolnym Śląsku.
Zapraszamy zainteresowanych do skorzystania z porad specjalistów.
(ŁMW) 

, Źródło artykułu: http://www.um.olawa.pl/, Autor zdjęć: sxc.hu
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola