Belka
Wtorek, 19 Marca 2019   imieniny: Bogdan, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Łukasz Kucyniak najlepszym sportowcem 2017/2018

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Nagrodę wręczali m.in. przewodniczący Rady Miejsko-Gminnego Zrzeszenia LZS w Oławie – Jan Kownacki, burmistrz miasta Oława – Tomasz Frischmann i redaktor Gazety Powiatowej Wiadomości Oławskie – Krzysztof Trybulski. Dekoracja odbyła się przed rozpoczęciem meczu charytatywnego na rzecz Grzegorza Galasińskiego i Natalki Zezuli, z udziałem ekstraklasowych drużyn WKS Śląsk Wrocław i Miedzi Legnica (0:3). Łukasz Kucyniak przez kilka sezonów reprezentował barwy drużyny Foto-Higiena Gać. W minionym sezonie był jaj kapitanem. Był także najlepszym piłkarzem w barażowym meczu Foto-Higieny z Apisem Jędrzychowice, przyczyniając się do powrotu drużyny do rozgrywek krajowych. Obecnie kontynuuje karierę piłkarska w innej drużynie z naszej gminy – Orle Marszowice. Gratulujemy! Artykuł Łukasz Kucyniak najlepszym sportowcem 2017/2018 pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=11860
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola