Belka
Sobota, 15 Grudnia 2018   imieniny: Nina, Celina, Walerian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Krzysztof Klimaszewski dyrektorem finansowym PMPG Polskie Media

Data publikacji: 2017-11-21, Data modyfikacji: 2017-11-21
A A AWydrukDrukuj  
 
Krzysztof Klimaszewski dyrektorem finansowym PMPG Polskie Media

Krzysztof Klimaszewski objął stanowisko dyrektora finansowego Grupy PMPG Polskie Media.

Klimaszewski jest niezależnym doradcą finansowym, wcześniej przez wiele lat pełnił rolę zastępcy dyrektora i dyrektora finansowego Polskiego Radia oraz członkiem rady nadzorczej Radia Koszalin. Był związany również z Portem Lotniczym Warszawa Modlin i Przedsiębiorstwem Porty Lotnicze. Ma wykształcenie wyższe ekonomiczne, dokształcał się w dziedzinie zarządzania finansami zarówno w kraju, jak i zagranicą. Odbył m.in. staż w Kanadzie w Canadian Broadcasting Corporation oraz był analitykiem Statistcs Network European Broadcasting Union. 

„Powołanie Krzysztofa Klimaszewskiego na stanowisko dyrektora finansowego jest związane z planami rozwoju grupy i jednocześnie coraz wyższymi wymaganiami w obszarze raportowania stawianymi spółkom notowanym” – wyjaśnia Michał Maciej Lisiecki, prezes Zarządu PMPG. Dodaje, że nowy dyrektor finansowy będzie odpowiedzialny m.in. za proaktywne zarządzanie finansami Grupy, kontrolę i przestrzeganie dyscypliny w obszarze  finansów, a także za przygotowanie nowej struktury raportowania wyników i opracowanie prognoz na 2018 r.

Stanowisko dyrektora finansowego Grupy PMPG dotychczas pozostawało nieobsadzone, a Dział Finansów był nadzorowany przez Joannę Garbacz, która pozostaje na stanowisku kontrolera finansowego.

Grupa PMPG Polskie Media działa na rynku mediów, przede wszystkim jako wydawca dwóch ważnych tygodników opinii oraz związanych z nimi serwisów internetowych.  W sumie media grupy PMPG Polskie Media notują dziś następujące zasięgi:

3 500 bezpośrednich uczestników wydarzeń organizowanych pod marką „Wprost” lub „Do Rzeczy”

200 000 czytelników drukowanych i cyfrowych wydań tygodników „Wprost” i „Do Rzeczy”

380 000 fanów na Facebooku

550 000 obserwujących na Twitterze

4 000 000 użytkowników serwisów internetowych

23 215 000 odsłon serwisów internetowych.

PMPG POLSKIE MEDIA S.A., Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola