Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Kolejne spotkanie grupy RUSZ SIĘ

Data publikacji: 2013-05-16, Data modyfikacji: 2013-05-16
A A AWydrukDrukuj  
 

Kolejne spotkanie grupy "RUSZ SIĘ"w najbliższy PIĄTEK 17.05 - o godz. 19.00 w Ośrodku Kultury w Oławie - kolejne spotkanie z serii spotkań o ekologii i społecznościach organizowanych przez grupę Rusz się.

Udział jest bezpłatny.
Tym razem spotkanie odbędzie się w postaci pokazów filmowych i luźnej dyskusji - zaprezentujemy dwa wspaniałe filmy z festiwalu Cohabitat Gathering 2012 dotyczące ekologicznej uprawy roślin na większą skalę (nie dostępne w sieci i nigdzie indziej, więc warto). Zaprezentujemy również krótki film o gospodarstwie rolnym, permakulturowym Holzera. Zapraszamy i do obejrzenia filmów i do dyskusji, warto podzielić się z innymi swoimi doświadczeniami.

o godz. 20:30 zapraszamy osoby zainteresowane pomocą w Projekcie Wieży Ciśnień - spotkanie robocze i podział zadań. 06.06.2013 o godz. 10:30 mamy spotkanie z burmistrzem i trzeba się przygotować. Na udział w spotkaniu zapraszamy wszystkich tych którzy chcą się zaangażować w pomoc przy projekcie.

UM Oława, Źródło artykułu: www.um.olawa.pl, Autor zdjęć: UM Oława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola