Belka
Poniedziałek, 18 Marca 2019   imieniny: Anzelm, Cyryl, Edward
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jasełka w SP Marcinkowice

Data publikacji: 2019-01-08, Data modyfikacji: 2019-01-11
A A AWydrukDrukuj  
 
Opowieść o narodzeniu małego Jezusa wprowadziła wszystkich w świąteczny nastrój. Gdy na scenie pojawiały się aniołki, diabły, Trzej Królowie, Herod i Święta Rodzina cała widownia oglądała poszczególne sceny z zapartym tchem. Było radośnie ale momentami strasznie i groźnie. Jednak dobro zwyciężyło i w scenie finałowej mały Jezusek bezpieczny i szczęśliwy machał do wszystkich z opiekuńczych ramion Mamy. W tym roku w rolę małego Jezusa wcielił się 11-to miesięczny Mikołaj Żyłajtys. W całych jasełkach wzięło udział ponad 50 uczniów z klas 0-VII. B.K. fot. archiwum szkoły Artykuł Jasełka w SP Marcinkowice pochodzi z serwisu Gmina Oława.

Pełna treść wiadomości na: gminaolawa.pl/?p=15668
https:, Źródło artykułu: https:
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola