Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

DRODZY MIESZKAŃCY RYNKU ORAZ WŁAŚCICIELE SKLEPÓW!

Data publikacji: 2013-06-13, Data modyfikacji: 2013-06-13
A A AWydrukDrukuj  
 

DRODZY MIESZKAŃCY RYNKU ORAZ WŁAŚCICIELE SKLEPÓW!ORGANIZATORZY OBCHODÓW ŚWIĘTA MIASTA „ DNI KOGUTA” UPRZEJMIE PROSZĄ O NIEPARKOWANIE SWOICH SAMOCHODÓW NA OŁAWSKIM RYNKU OD DNIA 21 CZERWCA BR. (PIĄTEK), OD GODZ. 6.00 DO DNIA 24 CZERWCA BR. (PONIEDZIAŁEK) DO GODZ. 10.00.

W tym czasie ulice: Wrocławska, Rynek, Brzeska, K. Miarki. pl. M. M. Kolbe będą zamknięte dla ruchu pojazdów. W dniu 21.06.2013 r. zmienione zostanie oznakowanie i każdy kto nie zastosuje się do powyższej informacji będzie musiał się liczyć, że jego samochód zostanie usunięty z drogi pomocą drogową, na koszt właściciela pojazdu.
Jednocześnie informujemy, że mieszkańcy ulic: Wrocławskiej, Kościelna, pl. M. M. Kolbe będą mogli dojechać do “swoich” miejsc parkingowych od strony ul. K. Miarki, gdzie będzie obowiązywało, w tym okresie odpowiednie oznakowanie.
Istnieje możliwość pozostawienia swoich samochodów na noc oraz podczas imprezy na parkingu Starostwa Powiatowego w Oławie (wjazd od strony banku).

ORGANIZATORZY
OŚRODEK KULTURY W OŁAWIE

UM Oława, Źródło artykułu: www.um.olawa.pl, Autor zdjęć: UM Oława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola