Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Dolnośląski Bon na Innowacje

Data publikacji: 2013-06-04, Data modyfikacji: 2013-06-05
A A AWydrukDrukuj  
 

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz Wrocławskie Centrum Transferu Technologii Politechniki Wrocławskiej wznawiają nabór wniosków o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych, prowadzonych przez jednostki naukowe na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw w ramach projektu „Dolnośląski Bon na Innowacje”.

12 czerwca od godz. 10 do 12, w Urzędzie Miejskim w Oławie, w sali nr 21 (I piętro) odbędą się indywidualne konsultacje przedsiębiorców, którzy chcą wziąć udział w projekcie. Zainteresowani poznają szczegółowe zasady udziału w programie oraz wyniki pierwszego naboru wniosków aplikacyjnych. Spotkanie będzie okazją do sprawdzenia planowanych przedsięwzięć innowacyjnych, pod kątem możliwości aplikowania o dofinansowanie z tego programu.
Zgłoszenia na konsultacje prosimy kierować najpóźniej do 11 czerwca, do godz. 12 na adres: dolnoslaskibon@wctt.pl, podając: imię i nazwisko, nazwę instytucji oraz numer telefonu.
Regulamin programu, formularze wniosków oraz pozostała dokumentacja aplikacyjna znajdują się na stronie www.dolnoslaskibon.pl. Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami prosimy o kontakt telefoniczny (71 320 21 29 i 71 320 33 18) oraz pisemny na adres: dolnoslaskibon@wctt.pl.

UM Oława, Źródło artykułu: www.um.olawa.pl, Autor zdjęć: UM Oława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola