Belka
Czwartek, 24 Stycznia 2019   imieniny: Felicja, Rafał, Tymoteusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bieg Koguta

Data publikacji: 2013-06-04, Data modyfikacji: 2013-06-05
A A AWydrukDrukuj  
 

VI Bieg Koguta, organizowany przez Oławski Klub Biegacza, przyciąga z roku na rok coraz więcej maratończyków i miłośników biegania nie tylko z naszego regionu, także z dalszych województw.

Wyjątkowo w tym roku bieg przełożono na 16 czerwca. Burmistrz Oławy ufundował przyrząd do elektronicznego pomiaru czasu, dzięki temu czas biegaczy zmierzą po raz pierwszy specjalne chipy, które otrzymają zawodnicy. Zastosowanie takiego systemu pomiaru czasu podnosi rangę Biegu Koguta do bardziej profesjonalnego maratonu. W poprzednim roku rywalizowało 452 biegaczy. Teraz liczymy, że zgłosi się około 600.

To jest znakomita promocja naszego miasta, która urzeczywistnia hasło Oława – dobry kierunek. Zapraszamy wszystkich miłośników biegania do udziału w naszym maratonie spod znaku koguta. Więcej informacji i zapisy - na stronie organizatorów: www.klub-biegacza.olawa.pl

Uczestnikom biegu życzymy sprzyjającej aury, wyśmienitej kondycji, pary w nogach i wiatru w plecy!
(RR)

UM Oława, Źródło artykułu: www.um.olawa.pl, Autor zdjęć: UM Oława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola