Belka
Niedziela, 16 Grudnia 2018   imieniny: Albina, Zdzisław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Bezpłatne szkolenie dla ngo

Data publikacji: 2013-06-19, Data modyfikacji: 2013-06-19
A A AWydrukDrukuj  
 

Stowarzyszenie Euro-Concret zaprasza na bezpłatne, dwudniowe szkolenie "Polityka rachunkowości w NGO - zasady przygotowywania", które odbędzie się w dniach 25 i 26 lipca 2013 r. w siedzibie Stowarzyszenia Tratwa Pracownia Projektów Międzykulturowych „Zajezdnia” Sala nr 6 I Piętro przy ulicy Legnicka 65 we Wrocławiu.

Szkolenia są realizowane w ramach projektu "Mobilne Inkubatory NGO", który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Udział w projekcie mogą wziąć wolontariusze, pracownicy i członkowie.
Zajęcia poprowadzi trener z długoletnim doświadczeniem w zakresie księgowości i aspektów finansowych w ngo Renata Sieler. Uczestnicy szkolenia otrzymają materiały szkoleniowe oraz posiłek.
Osoby zainteresowane powinny wypełnić formularz zgłoszeniowego na stronie internetowej kompleksowewsparcie.pl i odesłanie go do Stowarzyszenia Euro-Concret drogą elektroniczną na adres info.kompleksowewsparcie@gmail.com lub pocztową.
Stowarzyszenie Euro-Concret
ul. Kościuszki 35a
50-011 Wrocław
tel.: 713410519,
faks: 713410519
(MK)

UM Oława, Źródło artykułu: www.um.olawa.pl, Autor zdjęć: UM Oława
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  oławski

  Powiat oławski - powiat zlokalizowany no południowo-wschodnim skraju województwa dolnośląskiego (w nizinnej części Dolnego Śląska) z siedzibą w Oławie. Urbanizacja terenów sięga 63,6%. Gminy wchodzące w skład powiatu to: Oława (gmina miejska), Jelcz-Laskowice, Domaniów, Oława (gmina wiejska).Jest to jeden z licznej grupy powiatów powstałych po reformie administracyjnej z 1999 roku.

  Przebiega przez niego autostrada A-4 i magistrala kolejowa nr 132.

  Bliskość granicy z Czechami i Niemcami pozytywnie wpływa na rozwój życia społecznego i gospodarczego. Użytki rolne stanowią ponad 60% powierzchni. Znaleźć tu można wielkie obszary gruntów ornych, dużą część z nich stanowią grunty najwyższej klasy. Zainteresowani zwiedzaniem i wypoczynkiem powinni zwrócić szczególną uwagę na zabytki architektury, rozległe zielone tereny i ośrodki rekreacyjne nad zalewami.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola